Musteri Girişi

WordPress Eklenti (Plugin) Geliştirme Hizmeti

“WordPress Sitenize Yeni İşlevler Katıyoruz”

WordPress sitenizde yeni bir özelliğe ihtiyacınız varsa sıfırdan bir içerik yönetim sistemi yaptırma maliyetine katlanmanıza gerek yok. Yazılım ekibimiz ihtiyacınıza özel wordpress eklentisi geliştirsin, düşük bir maliyetle sitenize yeni işlevler katın.

izmirde-wordpress-plugin

WordPress Eklentileri Siteme Hangi Özellikleri Katabilir?

izmirde-eticaretWordPress açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olduğundan gerekli programlama çalışmasıyla her ölçekte ihtiyaca uygun hale getirilebilir. İhtiyacınız ister sadece ürünlerinizi ve haberlerinizi ekleyebileceğiniz basit bir eklenti, ister sms gönderme eklentisi, ister e-ticaret ve sanal pos entegrasyonu olsun sisteminize istediğiniz her ölçekte işlevsellik katabiliriz.

WordPress hakkında daha fazla

Bize ihtiyaçlarınızdan bahsedin

Eklenti Geliştirme Süreci Nasıl İşliyor?

WordPress eklentileriyle istediğiniz özelliklerin sitenize eklenmesi sıfırdan bir site yaptırmaktan çok daha ekonomik bir çözümdür. Sizin için geliştirilen eklenti önce demo.35pixel.com test ortamımızda sitenizin bir kopyası üzerine yüklenir. Burada isteklerinize en uygun hale gelene kadar revize işlemleri yapıldıktan sonra eklentiniz ister .zip dosyası halinde isterseniz sitenize kurularak size teslim edilir. İsteyen müşterilerimize özel sunucumuz üzerinden WordPress API ile otomatik güncelleştirme hizmeti de sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz eklentiler WordPress plugin API üzerinden hiçbir özel kurulum gerektirmeden çalışır. Çünkü eklentilerimiz WordPress sitenizin dahili veritabanına bağlanarak sitenize tam uyumla çalışır.