Musteri Girişi

Web Tasarım Hizmetimiz

“Fabrikasyon değil, butik web tasarım anlayışı.”

Potansiyel müşterilerinize kalite anlayışınızı gösterebileceğiniz ilk yer web sitenizdir. Bu düşünceden hareketle kalitenizi yansıtacak web tasarım fikirleri geliştiriyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım Anlayışımız

Web tasarım, sizin internetteki varlığınızın tasarımıdır ve bu nedenle pazarlama faaliyetlerinizin önemli bir parçası olarak değerlendirilmelidir. 35pixel İzmir’ de web tasarım firmaları arasında görece yeni kurulmuş olduğundan yaptığı her projeyi referans olarak değerlendirmekte ve projelerinin başarısını en üst düzeye getirmek için çalışmaktadır.

Web Tasarım’ da Kalitemiz

 • 35pixel, dünyadaki en güncel tasarım trendlerini devamlı takip ederek projelerinde modern tasarımlar uygular. Günümüzün en güncel standartları olan HTML5 ve CSS3 teknolojileri ve hatasız kodlama prensibiyle sitenizin her bilgisayarda sorunsuz çalışmasını ve arama motorları tarafından en uygun biçimde taranmasını sağlar.  (Sitemizin kod kalitesini test etmek için sayfanın altındaki “Valid html5” linkini kullanabilirsiniz.)
 • Twitter Bootstrap altyapısıyla oluşturulan responsive – mobil uyumlu web sitesi tasarımları ile cep telefonu ve tabletlerde yakınlaştırmaya gerek kalmadan en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.
 • 35pixel yapımı web siteleri en hızlı performans için İzmir veri merkezli sunucularımıza kurulur.
 • 35pixel yapımı web siteleri yazdırmaya uyumlu olarak tasarlanır. Böylece herhangi bir sayfanın çıktısı alındığında içerik okunmaya uygun biçimde yazdırılmış olur.

Web Tasarım Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

 • İlk yıl ücretsiz hosting. Bütün müşterilerimize özel hosting hesabı ve FTP erişimi sağlanır.
 • Siteniz uzantılı kurumsal e-posta sistemi kurulumu;
  • Sınırsız gelen kutusu alanı,
  • Sınırsız sayıda e-posta hesabı,
  • 2GB’ a kadar dosya gönderim imkanı,
  • Gönderdiğiniz e-postaların spam (gereksiz posta) kutusuna düşmemesi için SPF ve DKIM kurulumu.
 • Google Analytics istatistik sistemi kurulumu, (Ayrıca istatistiklerinizi 35pixel yönetim panelinden de takip edebilirsiniz.)
 • İçerikleriniz için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) danışmanlığı.
 • Google Adwords danışmanlığı.

İzmir’ de Mobil Uyumlu Web Tasarım

İzmir’de web tasarım firmalarının çoğunun ürettiği responsive (mobil uyumlu) olmayan, sadece bilgisayarlara yönelik tasarımlar küçük ekranlı mobil cihazlarda içeriğin ekrana sığması için küçültülmüş şekilde görünür. Böyle bir sitede gezinmek için sürekli yakınlaştırıp uzaklaştırmak, düz bir metni okurken bile sağa sola sürekli kaydırmak gerekir. Bu da kullanıcıların ilgisini dağıtıp sitenizden daha çabuk ayrılmasına neden olur.

Responsive tasarım tekniğiyle yapılmış bir site küçük bir ekranda, bilgisayar ekranında göründüğü şekilde görünmez. Sayfa içeriği cihaza sığacak şekilde yer değiştirerek yazılar ve resimler cihaza uygun konuma ve boyuta gelir. (Responsive olarak tasarlanmış sitemizi mobil cihazınızdan deneyerek farkı görebilirsiniz.)

Neden 35pixel: Daha fazla trafik, daha fazla müşteri, daha fazla kazanç

35pixel yapımı bir web sitesi, profesyonel tasarımı, hatasız kodlaması ve arama motorlarına uygun tasarımıyla daha fazla potansiyel müşterinin Google, Bing gibi arama motorlarından sizi daha kolay bulmasını sağlar. Kolay kullanımı ve görsel uyumu sayesinde onları müşteriye çevirmenize yardımcı olur. Yeni ürünlerinizi, kampanyalarınızı, haberleri sitenize kolayca ve güncelleme masrafı olmadan eklemenizi sağlayan içerik yönetim sistemi sayesinde siteniz de sizinle birlikte büyür. Böylece bir seferlik yatırımla kazancınız sürdürülebilir biçimde artar.