Musteri Girişi

Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

“Sosyal Medya Hesaplarınız Web Sitenizle Entegre Çalışsın.”

Size zamandan kazandırırken aynı zamanda daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan sosyal medya tasarım hizmetlerimize göz atın.

Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Bütünsel bir marka bilinci yaratmanız için sosyal medya hesaplarınıza web siteniz ve kurumsal kimliğinizle uyumlu kapak fotoğrafı, profil fotoğrafı ve özel günlerde takipçilerinizle paylaşmanız için kutlama görselleri tasarlıyoruz.

Facebook Sekme Tasarımı

facebook sekmesi

Facebook’ ta takip ettiğiniz bazı sayfaların profilinde fotoğraflar ve beğenen sayısının yanında özel sekmeler olduğunu görmüşsünüzdür. Artık sizin de böyle sekmelere sahip olmanız mümkün.

Üstelik sekmeleriniz web sitenizle entegre çalışır. Böylece sitenizdeki içeriği (örneğin güncel fiyat listenizi veya iş ilanları listenizi) takipçilerinize doğrudan Facebook üzerinden ulaştırabilirsiniz. Böylece hem zamandan kazanır hem de daha büyük bir kitleye ulaşırsınız.

Web Sitenizden Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin

35pixel içerik yönetim paneli sosyal medya hesaplarınızla entegre çalışmaya uyumludur. Örneğin sitenizdeki blogta paylaştığınız bir içerik otomatik olarak Facebook sayfanızın duvarına da gönderilebilir. Tek bir tıkla hedef kitlenize birden fazla yolla ulaşmış olursunuz.