Musteri Girişi

İçerik Yönetim Sistemi

“Sitenizin kontrolü elinizde olsun, sizinle birlikte büyüsün”

35pixel İçerik Yönetim Sistemi sayesinde sitenizde güncelleme yapmak e-posta göndermek kadar kolaydır. Böylece dinamik sitenizde istediğiniz zaman, hiçbir ücret ödemeden değişiklik yapabilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemi Nedir?

İçerik yönetim sistemi, bir web sitesinin tasarım aşamasında belirlenmiş kısımlarında teknik bilgi gerektirmeden değişiklik yapma ve yeni içerik (yeni sayfa, haber, ürün…) ekleme imkanı sağlayan yazılımdır. İçerik yönetim sistemi sürdürülebilirlik sağlayan bir yatırımdır, uzun vadede sitenizde her değişiklik yapmanız gerektiğinde harcama yapmanızı önler.

35pixel İçerik Yönetim Sistemi Size Neler Sağlar?

 • 35pixel içerik yönetim sistemi mobil uyumludur, internet erişimi olan her cihazdan sitenizi yönetebilirsiniz.
 • 35pixel içerik yönetim sistemi hepsi-bir-arada bir platformdur. Yönetim paneliniz 35pixel’ den aldığınız bütün hizmetleri yönetebilmenizi sağlar. Buradan;
  • Sitenizde güncelleme yapabilir,
  • Yeni sayfa, ürün, haber (tasarım öncesi birlikte belirlediğimiz her türlü içerik) girişi yapabilir,
  • E-posta hesabınıza giriş yapabilir,
  • Ziyaretçi istatistiklerinizi takip edebilir,
  • Sitenizdeki formlara yapılan girişleri görebilir,
  • Hosting ve alan adı yenileme tarihlerinizi kontrol edebilirsiniz.

35pixel İçerik Yönetim Sisteminin Teknik Özellikleri?

35pixel içerik yönetim sistemi WordPress üzerine geliştirilmiştir. Wordpress 10 yılı aşkın süredir dünya çapında yüz binlerce geliştirici tarafından sürekli geliştirilen açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. İçerik yönetim sistemimizi İzmir’ de çoğu web tasarım firmasında kullanılan içerik yönetim sistemlerinden ayıran, WordPress’ in sürekli güncellenerek güncel tehditlere karşı güvenliği arttırılan bir içerik yönetim sistemi olmasıdır.

WordPress teknik bilgi gerektirmeden kullanılmak üzere tasarlandığından kullanımı çok kolaydır. Örneğin eklemek istediğiniz bir sayfayı Microsoft Word üzerinde hazırlayıp yönetim panelinize kopyaladığınızda içerik sitenizin tasarımına uygun olarak sayfaya otomatik eklenecektir.

WordPress farklı yetkilere sahip birden fazla kullanıcıyla sitenizi yönetebilmenize olanak sağlar. Örneğin sitenizin blogunda içerik giren bir kullanıcının, iletişim bilgilerinizi değiştirmesini engelleyebilirsiniz.

WordPress arama motorlarına uyumlu olarak çalışır. Kurulumda yaptığımız ayarlara göre yeni eklediğiniz içerikler de arama motorları tarafından en uygun biçimde indexlenir.

WordPress Kullanan Bazı Büyük Markalar

Daha fazla WordPress tabanlı site görmek için tıklayınız.
Bizimle iletişime geçin ve bu dünya standardı sistem ile sizin için neler yapabileceğimizi birinci ağızdan dinleyin!