Musteri Girişi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

“Google’ da rakiplerinizin önünde yer alın.”

Arama motoru optimizasyonu Google, Bing gibi arama servislerinde sıralamanızı yükselterek sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlar. Bu da sizi tanıyacak daha fazla potansiyel müşteri anlamına gelir.

İzmir' de arama motoru optimizasyonu

Varolan Web Siteleri İçin Optimizasyon Hizmetimiz

Çünkü Arama motoru optimizasyonu doğru yapılmış siteler arama motorlarının doğru biçimde tarayıp, istenilen arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda çıkması için yapılandırılmıştır. Web sitenizi arama motorlarından bulmak için arama sonuçlarında sayfalarca ileri gitmek gerekiyorsa ziyaretçiler (potansiyel müşterileriniz) sizi değil daha önce gördükleri başlıklardan birini seçecektir. Örneğin Foça’ da otel arayan bir kişi, Google’ da “Foça Otelleri” kelimesiyle arama yaptığında sizin sitenizi rakiplerinizin sitesinden önce görürse sizin otelinizin daha kaliteli olduğunu varsayıp önce sizin otelinizi incelemeyi tercih edecektir.

Web Tasarımlarımızdaki Optimizasyon Çalışmalarımız

Arama motoru optimizasyonu, web tasarım aşamasından itibaren her adımda göz önünde bulundurulmalıdır. Bir web sayfasının arama motorlarındaki pozisyonu sitedeki içeriğin doğru html etiketleriyle işaretlenmesinden, site tasarımının çeşitli cihazlarda sağladığı kullanıcı deneyimine kadar yaklaşık 200 değişkeni barındırır. Üstelik kötü amaçlı sitelerin üst sıralarda görüntülenmesini engellemek amacıyla bu değişkenler sürekli güncellenmekte ve artmaktadır.

35pixel’ in genç ve dinamik ekibi en güncel SEO prensiplerini, başarılı örnekleri inceleyerek web site tasarımlarında bu birikimlerini hayata geçirir. 35pixel web tasarım hizmetine ve mobil uyumlu site tasarım hizmetlerine SEO çalışması dahildir. 35pixel ekibi yaptığı projelerin hepsini referans olarak gördüğünden bütün projelerinin en üst düzeyde başarısı için çalışır.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Çalışması Neden Gereklidir?

  • Arama motoru optimizasyonu, aynı zamanda pazarlama stratejinizin bir parçası olarak görülmelidir. Çünkü arama motoru optimizasyonu sadece sitenizin tasarımına yapılan çalışmalardan ibaret değildir, internetteki bütün tanıtım faaliyetlerinizin (e-mail pazarlama, sosyal medya yönetiminiz) zeminini oluşturur.
  • Her 10 kişiden 8′ i interneti bir ürün veya hizmet bulmak için kullanıyor. SEO çalışması yapılmış bir site sizi arama sonuçlarında üst sıralara taşıyacağından marka farkındalığınızı arttırmanıza yardımcı olur.
  • SEO çalışması yapılmış bir site rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar ve kazancınızı artırır.